головна    e-mail    карта сайту
"Смірнов Буд Сервіс" (044)501-78-50, (098)587-30-03

Продаж ламіната Krono Original в Києві. Ламінат Krono Original від Смірнов Строй сервіс.
Головна сторінка Покриття для підлог Ламiнат Ламінат Krono original
Колекції ламинату Krono Original.

 
 Незалежно від того, чи йде мова  про чудову графітову системеу зняття статики, звукопогли наючу   систему чи продуману, просту систему укладки ламінату, підлогові покриття Krono Original завжди
відповідають найсучаснішому рівню технологій і відрізняються найвищою якістю.

 

Krono Original Specjal Click

      Ви гадаєте, що дерево виглядає красиво, але ламінована підлога, за якою потрібен постійний догляд, не дуже підходит для ваших напружених буднів? В такому разі ламінат Specjal Click - це саме те, що вам потрібно.

Krono Original Kronofix

Ваша ламінована підлога із колекції Kronofix не тільки красиво виглядає, але й відрізняється легкістю догляду. Вона без проблем витримує навантаження напружених буднів, наприклад, несприйнятливий до плям і стійкий до подряпин. Вельми простий в укладанні, досягається чудовий результат.

Krono Original Rustico

      Завдяки ефекту елегантності и природним тактильним якостям ламіновані підлоги колекції Rustico навряд чи можна відрізнити від натуральної деревини, плюс практичні переваги порівняно з натуральним образом. Ламінат колекції Rustico відрізняється особливою простотою догляду та чистки.

Krono Original Germania

      Germania click виглядає як справжня дерев'яна підлога і задовольняє ваші запити відностно природніх і комфортних умов проживання. Ламінат підлога передає приємну затишну атмосферу жилого приміщення, і ви користуєтесь всіма перевагами сучасного ламінату, що відрізняється простотою догляду.

Krono Original Maxi

      Натуральні, елегантні декори натуральної деревини з високою зносостійкістю і легкістю монтажу в системі Twin Clic - ось найважливіші ознаки, для яких варта вибрати ламіновану підлогу Маxi. Своєю стилістикою і надійністю ламінована підлога Маxi складає фундамент надійного ламінованого покриття. Колекція Маxi, завдяки поверхні зі структурою натуральної деревини, втілює натуральний баланс між сучасними матеріалами і традиційною дерев'яною підлогою.

Krono Original Retro

      В кожному місці дому повинні відчувати себи затишно та безпечно.
Неважливо чи ми мріємо біля каміну, чи ми граємо з дітьми, ламінована підлога RETRO надає приміщенню неповторності и натуральний вигляд. Спеціальна структура поверхні ламинату з відчутним рельєфом, характерна для дерев'яних підлог, виключно підкреслює елегантність аранжування. Ламінована підлога RETRO - це довершеність підібраних декорів деревини, в поєднанні з елегантністю і практичністю.

Krono Original Sublime

      Із задоволенням представляємо наш новий винахід - ламіновану підлогу SUBLIME. Це тверда як камінь ламінована підлога, з ексклюзивним в своєму виді рельєфом, що імітує структуру старої деревини. Крім того, ламінована підлога SUBLIME має товщину плити МДФ 10 мм, що надає їй высоку стабільність і довговічність

Krono Original Claro

Ламінована підлога CLARO - новинка в колекціях Krono Original, що відображає структуру рустикального блиску. Завдяки новій структурі і високій витривалості на проникнення вологи, ламінована підлога CLARO стає оптимальним вибором для людей, котрі ведуть активний спосіб життя. Красиві, деревоподібні декори покращать кожну поверхню а делікатний блиск підлоги надасть приміщенню неповторний вигляд.

Krono Original Castello  
        Castello - Завдяки ефекту елегантності і природнім тактильним якостям ламіновані підлоги коллекции Castello навряд чи можна відрізнити від натуральної деревини, плюс практичні переваги порівняно з натуральним образом. Ламінована підлога колекції Castello відрізняється особливою простотою догляду і чистки.
Krono Original Kronostep Super Natural

      Новинка в природності і дизайні.

      Kronostep Super Natural - Підлоги Super Natural відкривають нові горизонти поєднання оптики і структури, и тому практично не відрізняються від підлог з натурального дерева. Матова поверхня зі злегка блискучою однорідною пористою структурою Synchronpore представляє собою ідеальну імітацію високоякісної дубової деревини. Це покриття надасть Вашим підлогам ноту природності, яку можна будет побачити й відчути.

  Krono Original Floordreams Silent  

       Надміцна ламінована підлога вищої якості - для екстремальних навантажень.

       Floordreams Silent - Красивий дім заслуговує на те, щоб в ньому була красива підлога. Підлога Floordreams Silent колекції Krono Original - це правильний вибір. Вона оснащена інтегрованою системою звукопоглинання і антистатику, поєднує в собі найвищу якість, тонкий смак і виразну оптику з особливо твердою і зносостійкою поверхністю. Колекція ламінованих підлог Floordreams Silent є не тілько в виконанні з різними декорами, але й з інтегрованою кабельною системою, а також світлодіодними світильниками. Тим самим це покриття надає будь-якому приміщенню відтінок розкоші.